Členská schůze 2021: Bylo schváleno hospodaření klubu.

Dne 23. listopadu 2021 se konala Členská schůze SK v hotelu Globus na Praze 4. Na schůzi byla schválena zpráva o hospodaření klubu za rok 2020, seznámení se sportovními akcemi za rok 2021 a seznámení členů s plánovanými akcemi SK na rok 2022.  

Celkem se členské schůze zúčastnilo 16 členů a za 45 členů bylo hlasováno na základě plné moci. Členská schůze tak byla usnášeníschopná. Pro členy bylo zajištěno jídlo a pití. 

Novým členem výkonného výboru byl zvolen Milan Pacík, který ve funkci nahradil člena výboru Pavla Vojtíka, který byl převeden do HZS Středočeského kraje. Dále bylo navrženo obnovení revizní komise, kam byli nominovaní: Ing. Veronika Klášterková, Mgr. Jan Vejlupek, Jiří Klášterka.

 Členské schůze proběhla za přítomnosti ředitele Hasičského záchranného sboru hlavního města Prahy plk. Ing. Luďka Prudila.

Děkujeme za účast a těšíme se opět za rok

SK pražských hasičů, z.s.

Zápis z členské schůze ke stažení ZDE.

Zpráva o hospodaření za rok 2020 ZDE.

 

 

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *