Členství

Proč se stát členem sportovního klubu?

Přemýšleli jste někdy o vstupu do sportovního klubu pražských hasičů, ale nevíte jaké výhody Vám členství přinese? Seznamte se s přehledem některých benefitů plynoucích z členství ve sportovním klubu SK pražských hasičů, z.s. Letáček ke stáhnutí ZDE.

– až 50% sleva na startovné na akce organizované SK pražských hasičů,

– přednostní právo k přihlašování na závody a bezplatné zrušení účasti v závodě,

– zajištění dopravy na závody SK,

– volnočasové aktivity  pro členy SK zdarma,

– zařazení do soutěže o nejlepšího sportovce SK (věcné ceny, vyhlášení na členské schůzi)

Jaké akce klub pořádá?

Běžecké lyžování, badminton, rafty, běžecké závody a další.  Více o jednotlivých akcích v sekci KALENDÁŘ AKCÍ.

Máte zájem o vstup do sportovního klubu?

Zašlete nám vyplněnou přihlášku (přihlášku lze stáhnout  ZDE) na email milan.pacik@hzspraha.cz. Uhraďte členský příspěvek na účet: 2157969003/5500, jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo, do poznámky platebního příkazu napište ČP + rok a Vaše příjmení. Členský příspěvek lze též uhradit hotově na oddělení zjišťování přin vzniku vzniku požárů v Sokolské 62 na Praze 2 u pana Milana Pacíka.  Více informací lze zjistit na tel: 778 547 690.

BÝT ČLENEM ČI NEČLENEM JE VELKÝ ROZDÍL, SPORTUJ NAPLNO A NEOMEZENĚ!