Členství

Proč se stát členem sportovního klubu?

Přemýšleli jste někdy o vstupu do sportovního klubu pražských hasičů, ale nevíte jaké výhody Vám členství přinese? Seznamte se s přehledem některých benefitů plynoucích z členství ve sportovním klubu SK pražských hasičů, z.s. Letáček ke stáhnutí ZDE.

– až 50% sleva na startovné na akce organizované SK pražských hasičů,

– přednostní právo k přihlašování na závody a bezplatné zrušení účasti v závodě,

– zajištění dopravy na závody SK,

– volnočasové aktivity (fotbal, beach, atp.) pro členy SK zdarma,

– zařazení do soutěže o nejlepšího sportovce SK (věcné ceny, vyhlášení na členské schůzi)

Jaké akce klub pořádá?

Sjezdové lyžování, běžecké lyžování, badminton, rafty a běžecké závody. Nově od 2015 je zařazen golf a v roce 2016 proběhne beachvolejbalový turnaj. Více o jednotlivých akcích v sekci KALENDÁŘ AKCÍ.

Máte zájem o vstup do sportovního klubu?

Zašlete nám vyplněnou přihlášku (přihlášku lze stáhnout  ZDE) na email kvetoslava.valentova@hzspraha.cz. Uhraďte členský příspěvek na účet: 224352849/0300, jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo, do poznámky platebního příkazu napište Vaše příjmení a datum narození. Členský příspěvek lze též uhradit hotově na personálním oddělení HZS hl. m. Prahy v Sokolské 62 na Praze 2.  Více informací lze zjistit na tel.: 950 850 423.

BÝT ČLENEM ČI NEČLENEM JE VELKÝ ROZDÍL, SPORTUJ NAPLNO A NEOMEZENĚ!