Mistrovství v badmintonu opět v režii Schoře a Mejzlíkové

Poslední květnový víkend se v Pardubicích ve sportovní hale místní univerzity uskutečnil přebor HZS ČR-9.mistrovství ČHSF v badmintonu. Nad akcí převzali osobní záštitu ředitel HZS ČR Královéhradeckého kraje brigádní generál ing. František Mencl a ředitel HZS hl.m. Prahy brigádní generál ing. Roman Hlinovský, kteří toto sportovní klání v sobotu ráno zahájili a v neděli v odpoledních hodinách za ním udělali i pomyslnou tečku předáním cen nejlepším hráčům. Pořadateli turnaje byli HZS hl.m. Prahy, HZS Královéhradeckého kraje, SK pražských hasičů, SK hasičů Královéhradeckého kraje a SK Panteři Kladno. Na pěti kurtech se představilo celkem 35 hráčů a hráček z celé České republiky.

Dvouhru mužů ovládl Marek Schoř z HZS hl.m. Prahy, mezi ženami nenašla přemožitelku Jana Mejzlíková z HZS Jihočeského kraje, vítězství ve čtyřhře mužů se stalo kořistí dvojice Marek Víšek-Petr Šimon startující za HZS Pardubického kraje, a ve čtyřhře žen zvítězil pár Jana Mejzlíková (HZS Jihočeského kraje)-Veronika Hradečná (HZS Jihomoravského kraje). Soutěž družstev vyhrál tým HZS Jihomoravského kraje. Družstvo HZS hl. m. Prahy ve složení Marek Schoř, Vít Valenta a Quido Hartman vybojovalo 3. místo.

 

Více fotografií ZDE.

Výsledky:

2018_05_26_Vysledky_Mistrovství_HSZ_Dvouhra_muzi_obráceně_Vít-Vašák

2018_05_26_Vysledky_Mistrovství_HSZ_Dvouhra_zeny

2018_05_26_Vysledky_Mistrovství_HSZ_Ctyrhra_zeny

2018_05_26_Vysledky_Mistrovství_HSZ_Ctyrhra_muzi_Smisena_Ctyrhra

 

 

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *