Výběr členských příspěvků na rok 2024

Vážení členové SK,

byl zahájen výběr členských příspěvků na rok 2024.
Členský příspěvek 200,-Kč je každý člen povinen uhradit do 29. 2. 2024 převodem na účet SK: 2157969003/5500 (variabilní symbol = 012024, poznámka = SKPH-členské příspěvky 2024 – Vaše jméno a příjmení) nebo přes QR kód ZDE.

Přikládáme i  přihlášku pro zájemce o členství (ke stažení ZDE) a především soupis výhod, které členství v SK přináší (více ZDE). Prosím šiřte, přeposílejte, rozdávejte, připíchněte na nástěnku, atd.. Členem SK se může stát každý příslušník, zaměstnanec nebo bývalý zaměstnanec HZS hl. m. Prahy a GŘ HZS ČR nebo člen Sboru dobrovolných hasičů (dále jen SDH), SDH podniku a HZS podniku na území Prahy.

 

BÝT ČLENEM ČI NEČLENEM JE VELKÝ ROZDÍL, SPORTUJ NAPLNO A NEOMEZENĚ!

 

Děkujeme

SK pražských hasičů, z.s.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *