Kunratický běh 2022: Absolutními vítězi Vojáková, Šubrt a Havlíček

Dne 4. května 2022 proběhl 13. ročník tradičního běžeckého závodu Kunratickým lesem. Počasí bylo takřka ideální a na start se postavilo 41 závodníků z různých koutů republiky. Největší obdiv směřuje k čtvěřici dobrovolných hasičů z TFA týmu Praha, kteří absolvovali trať v zásahových oblecích s dýchacími přístroji.

Okruh profilem středně těžkého krosu vedl převážně po lesních cestách. Závodníci absolvovali 5 nebo 10 kilometrovou trať v těcho kategoriích: ženy do 39 let, ženy nad 39 let, muži 18–29 let, muži 30-39 let, muži 40-49 let a muži nad 50 let.

Absolutním vítězem v kategorii mužů na kratší trati 5 kilometrů se stal David Šubrt z HZS hl. m .Prahy v čase 20:27. Mezi ženami zvítězila Jana Vojáková z HZS Plzeňského kraje v čase 20:59. Na královské desetikilometrové trati se stal absolutním vítězem Josef Havlíček z HZS Jihočeského kraje v čase 36:30. Všem gratulujeme ke skvělým časům! Pořadí ve všech kategoriích je uvedeno ve výsledkové listině níže.

Pro nejrychlejší závodníky byly připraveny ceny od pivovaru Svijany, kterým děkujeme za dlouhodobou podporu akcí SK pražských hasičů. Vynikající zázemí včetně velmi chutného oběda poskytl jako každý rok Hotel Globus. Děkujeme za podporu HZS hl. m. Prahy, ale největší poděkování za přípravu patří organizátorům akce.

Všem závodníkům děkujeme a těšíme se snad opět za rok na viděnou.

SK pražských hasičů, z.s

 

Výsledková listina ZDE.

Fotogalerie:

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *