6.-7.4.2019: Pozvánka na turnaj HZS v badmintonu

Posíláme pozvánku na Přebor HZS ČR 10.Mistrovství ČHSF v badmintonu, které se bude konat na začátku dubna v Pardubicích na tamní univerzitě. Záštitu nad celou akcí opět převzali ředitel HZS hl.m. Prahy brigádní generál ing. Roman Hlinovský a ředitel Královéhradeckého kraje brigádní generál ing. František Mencl. Pokud Vás možnost zahrát si badminton na profesionálních kurtech zaujala, tak níže naleznete odkaz na elektronickou přihlášku, pomocí které nás můžete oslovit. Po vyplnění a odeslání přihlášky, vám přijde potvrzení o přijetí přihlášky a kompletní znění propozic, kde mimo jiné najdete číslo účtu, kam je potřeba zaslat startovné. Teprve po připsání startovného na účet SK pražských hasičů je přihlášení kompletní.
Opět jsme přistoupili k omezení počtu účastníků na 32 mužů do dvouhry, 12 žen do dvouhry, 16 párů do mužské čtyřhry a mixu a 6 párů do ženské čtyřhry. Je to z důvodu změny systému hry a abychom mohli všem účastníkům zajistit maximální komfort jak na kurtech, tak i mimo ně. Z tohoto důvodu radím, aby jste s přihlášením moc dlouho neotáleli. Došlé elektronické přihlášky mají časový kód, takže nemůžeme nikoho upřednostnit. Po naplnění kapacity, bereme už pouze NÁHRADNÍKY.
Takže 3, 2, 1, start !
A s nejrychlejšími se potkáme v Pardubicích.
Propozice ZDE.
Za organizační výbor přeboru:

Marek Schoř
SK pražských hasičů z.s
tel.: 737 175 370
e-mail:  schormarek@seznam.cz

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *