Fireman golf tour 2018 vyhrál Bartošek z GŘ HZS ČR

Fireman golf tour 2018 se uskutečnil v sobotu 1. září 2018 na golfovém hřišti Botanika v Horním Bezděkově . Akci spolupořádali HZS hlavního města Prahy a Sportovní klub pražských hasičů, za podpory Generálního ředitelství HZS ČR. Turnaje se zúčastnilo 49 golfistů, hrálo se 1×9 jamek s nejlepším výsledkem na rány. V kategorii – The Best Fireman (určena pro hasiče, zaměstnance Ministerstva vnitra, zaměstnance Policie ČR)  se na prvním místě se umístil Vlastimil Bartošek z GŘ HZS ČR, druhé místo obsadil Bohdan Mrózek z HZS hl. m. Prahy a na třetím místě Vladislav Husák Policie ČR z Libereckého kraje.

Hlavní cenou mimo jiné bylo i auto Nissan s plnou nádrží na víkend „Auto Zrucký“.

Všem sponzorům akce děkujeme a těšíme se na další ročník.

Marcela Husáková, ředitelka turnaje

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *