Výběr členských příspěvků na 2018

Vážení členové SK,

byl zahájen výběr členských příspěvků na rok 2018.
Členský příspěvek 200,-Kč je každý člen povinen uhradit do 28. 2. 2018 buď v hotovosti u hospodáře SK: Martina Tejnorová (odd. provozní a správy majetku – 3.patro, tel: 950850352) HZS hl. m. Prahy, Sokolská 62, Praha 2 nebo převodem na účet SK: 224352849/0300 (variabilní symbol = rodné číslo, poznámka = ČP a příjmení).

Přikládáme i  přihlášku pro zájemce o členství (ke stažení ZDE) a především soupis výhod, které členství v SK přináší (více ZDE). Prosím šiřte, přeposílejte, rozdávejte, připíchněte na nástěnku, atd.. Členem SK se může stát každý příslušník, zaměstnanec nebo bývalý zaměstnanec HZS hl. m. Prahy a GŘ HZS ČR nebo člen Sboru dobrovolných hasičů (dále jen SDH), SDH podniku a HZS podniku na území Prahy.

BÝT ČLENEM ČI NEČLENEM JE VELKÝ ROZDÍL, SPORTUJ NAPLNO A NEOMEZENĚ!

SK pražských hasičů, z.s.