Fireman Golf Tour 2017: Z 51 golfistů si nejlépe vedl Dalibor Moulis!

Fireman Golf Tour 2017 proběhla v sobotu 16.9. na golfovém areálu Botanika za účasti 51 golfistů. Hrálo se i o víkendové zapůjčení vozu Nissan s plnou nádrží od firmy Auto Zrucký, které si vybojoval Moulis Dalibor z HZS hl. m. Praha. Druhé místo obsadil kolega Mrózek Bohdan a třetí místo obsadil Hruban Petr z HZS Pardubice. Ceny a poděkování patří sponzorům – Auto Zrucký – Dealer Nissan, HZS hl. m. Praha, Alfa Return Wine Buštěhrad, soukr. pivovar Dědkův Mlýn – Bohemian Barrel, Studiu for Nail Design Kladno, Uzeniny Valenta Tuchlovice a v neposlední řadě Golfovému areálu Botanika za skvěle připravené hřiště a skvělé jídlo a zázemí.

 

 

 

 

 

Štastný výherce golfového turnaje Fireman Golf Tour 2017 Dalibor Moulis z HZS hl. m. Praha u předání klíčků od zapůjčeného vozu Nissan s plnou nádrží na víkend od firmy Auto Zrucký.

Velké díky patří též vedoucí akce Marcele Husákové a jejímu organizačnímu týmu.

SK pražských hasičů, z.s.

 

 

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *