Hasičský golfový turnaj vyhrál Martin Ševc z Modřan

V Golf klubu Botanika se 3. září 2016 konal turnaj na 18 jamek Fireman Golf Tour 2016. V rámci něj byla vyhlášena i speciální kategorie – The Best Fireman, která je určena pro hasiče, zaměstnance Ministerstva vnitra a zaměstnance PČR. Turnaj vyhrál Martin Ševc z HZS Praha.

golf

Martin vyhrál i šek v hodnotě pět tisíc korun, který mohl utratit v místní golfové prodejně. Šek jsme věnovali jako mediální partner akce. Ceny předávala ředitelka závodu Marcela Husáková a ředitel pražských hasičů brig. gen. Ing. Roman Hlinovský.

Celkové pořadí Fireman Golf Tour 2016:

 1. Martin Ševc
 2. David Kocourek
 3. Jan Motejlek
 4. Miroslav Vyšný
 5. Marcela Husáková
 6. Josef Skalka
 7. René Skácel
 8. Leona Nová
 9. Petr Pávek
 10. Zdeněk Čurda
 11. Pavel Nepovím
 12. Michal Švábek
 13. Vratislav Bezvoda
 14. Petr Hruban

Další ceny darovaly společnosti: Montra – thajské masáže, www.pekelnejkruhac.cz, Uzeniny Valenta Tuchlovice, Baštivá zmrzlina Praha, restaurace Fontána Lány, Make-up Studio a Studio For Nail Design – Andrea Vilčeková a Svijany – soukromý pivovar, a.s.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *