Beachvolejbal pro členy sportovního klubu zdarma

SK pražských hasičů, z.s. zajistilo dlouhodobou rezervaci kurtu v areálu ZŠ Dědinova (viz MAPA níže). Pokud bude vhodné počasí, bude se chodit hrát beachvolejbal každé úterý od 16 do 17h, v případě většího zájmu bude prodlouženo až do 18h. Sraz u hřiště je v 15:45h z důvodu nutnosti natáhnout síť a lajny.
Pro členy sportovního klubu je hřiště zcela zdarma.

Nečleni mají na vybranou:

1. buď vstoupí do sportovního klubu s ročním poplatkem 200 Kč nebo
  2. zaplatí za každou hru na místě 40 Kč.

Připomínáme, že pro nové členy je připraven jako bonus čelová svítilna . Mimo jiné členství zajišťuje další řadu výhod, více ZDE.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA BEACHVOLEJBAL:

Pro zjednodušení přihlašování na beachvolejbal je vytvořená sdílená editovatelná tabulka, do které prosím doplňte svoje jméno a potvrďte vždy v předstihu svoji účast (ANO nebo NE). https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HoKNpxLgnR3pF0NuKOoI-dHSJlylLfM_cdCwXE48O3A/edit#gid=0
Kurt se bude potvrzovat v pondělí, dle nahlášené účasti a očekávané předpovědi počasí.

V případě dotazů volejte Pavlu Stoškovi na tel: 725 000 503

Těšíme se na Vás
SK pražských hasičů, z.s.

mapa (1)