Mistrovství v obřím slalomu vyhrál Jan Kučera z Rokytnice nad Jizerou

25. leden 2016 byl v Herlíkovicích vyhrazen dalšímu ročníku Open přeboru HZS ČR a mistrovství České hasičské sportovní federaci v obřím slalomu. Na startu se sešlo více než 70 závodníků v celkem pěti kategoriích rozdělených podle věku a pohlaví. Závodilo se na sjezdových lyžích a snowboardu.

foto1

Absolutním vítězem se stal Jan Kučera z JSDH Rokytnice nad Jizerou. Nejrychlejší ženou byla Ivana Césarová z HZS hl. m. Prahy. Kompletní výsledky jsou ZDE.

Akci pořádal Sportovní klub pražských hasičů za podpory České hasičské sportovní federace, HZS hl. m. Prahy a GŘ HZS ČR. Sponzoři akce byli Svijany, časopis Snow, Nordic a provozovatel Skiareálu Herlíkovice společnost Snowhill. Mediálním partnerem závodu byl zpravodajský web Pozary.cz.

sponzori

 

 

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *